problém s policíí

včera jsem byl venku s kámošema na srazu a byli jsme na václaváku.. tak jsme si sedli jako největší frajeři a rebelové na "schod" nebo jak se tomu říká jak je to pod koněm.. Noa přišla policisti, oslovili nás s tím, aby jsme z toho šli dolů. Pak se nás ptali na občanky (já jí nemám.. je mi 14) tak jsem jim musel ještě nadiktovat adresu.. Až teď si uvědomuji, jaká blbost to byla a už to nikdy neudělám.. No ale to není ta otázka... Bude z toho pokuta nebo ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Pokročilý

Pokuta ne, ale bylo dobré (i když chápu, že se ti do toho moc chtít nebude), říci to rodičům. Možná, že jim přijde od policie nějaký ten dopis a je lepší, aby o tom věděli předem, myslím že ti za takovou klukovinu "hlavu neutrhnou".

Další odpovědi:

Zlatý

to je dobre, že už to neurobíš. zákony a pravidlá (nie len tie trestné a občianske, ale aj napr. slušnosti a pod.) proste treba dodržiavať, ich dodržiavanie je znak dospelosti, zodpovednosti.
Inak by sme sa tu proste časom pozabíjali.

nebude z toho asi nič (ale iba asi).

Zlatý

Krasimirov12: já osobně mám pro tyhlety případy připravený falešný jméno a adresu i se směrovačkou, který umím jak když bičem mrská

Pokročilý

To nevím ale už to neříkej nemuseli to být opravu policisti ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.