Avatar uživatele
Krasimirov12

problém s policíí

včera jsem byl venku s kámošema na srazu a byli jsme na václaváku.. tak jsme si sedli jako největší frajeři a rebelové na „schod“ nebo jak se tomu říká jak je to pod koněm.. Noa přišla policisti, oslovili nás s tím, aby jsme z toho šli dolů. Pak se nás ptali na občanky (já jí nemám.. je mi 14) tak jsem jim musel ještě nadiktovat adresu.. Až teď si uvědomuji, jaká blbost to byla a už to nikdy neudělám.. No ale to není ta otázka… Bude z toho pokuta nebo ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3867 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andre5000

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pokuta ne, ale bylo dobré (i když chápu, že se ti do toho moc chtít nebude), říci to rodičům. Možná, že jim přijde od policie nějaký ten dopis a je lepší, aby o tom věděli předem, myslím že ti za takovou klukovinu „hlavu neutrhnou“.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Krasimirov12 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

to je dobre, že už to neurobíš. zákony a pravidlá (nie len tie trestné a občianske, ale aj napr. slušnosti a pod.) proste treba dodržiavať, ich dodržiavanie je znak dospelosti, zodpovednosti.
Inak by sme sa tu proste časom pozabíjali.

nebude z toho asi nič (ale iba asi).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Krasimirov12: já osobně mám pro tyhlety případy připravený falešný jméno a adresu i se směrovačkou, který umím jak když bičem mrská

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
partep12345

To nevím ale už to neříkej nemuseli to být opravu policisti …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek