bonz1

Co mi to ještě policejní virus mohl nebo může udělat v počítači?

Dobrý den, .Objevil se mi na prohlížeči známý policejní virus. Naštěstí se mi ho povedlo ukončit přes správce úloh.Když ale spustím antivir (F-secure) najde mi to nějaký 2 riskwary – application.Bun­dler.Somoto -který nejdou odstranit, ani dát do karantény. Nevíte někdo co to vlastně je, jak to odstranit a co mi to ještě ten policejní virus mohl nebo může udělat v počítači? Děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

Nemuze a neudela …tohle je uplne neskodna varianta pro prohlizece.. jen te to presmerovalo na onu stranky …
ale i tak ti doporucim si projet prohlizec timto …>> ADWcleaner >> http://www.ble­epingcomputer­.com/download/ad­wcleaner/
je to program na cisteni prohlizecu od toolbaru a jinejch neradu …
Take si stahni toto >>> Spyhunter >>> https://onedri­ve.live.com/re­dir?resid=4396B54A­4E026BBB!1303&au­thkey=!AOVjWib­h_AjFY6w&ithin­t=file%2c.rar je to Portable takze si ho v nastaveni prosim updatuj …je v cestine bude treba tam zmnenit jazyk pokud nerozumis Ang…
ten spyhunter neni potreba ale jen tak pro jistotu …

Doplňuji:
Ten znamy policejni virus nenapada prohlizece ..to si zase neplet …!!! ten napada Operacni Systemy …jsou 2 druhy ten stary se da odblokovat heslem SoNNy a ten novej je nerad na ten se da pouzit ..MalwareBytes-Antimalware …spusteny v nouzovem rezimu …popripade prehrat cely OS ;D
Pokud teda chces dat pryc ten Riskware puzij bud ..zmineny SpyHunter nebo Malware Bytes – Antimalvare …

Další odpovědi
Jantar2

Člověče sežeň si pořádnej antivirus Třeba eset Smart security je to český software a patří k světové špičce (Já sám ho používám). je sice placený ale je dostupná zkušební doba na pár dní přímo na webu. A z neplaceného Ti mohu doporučit AVG je také české a velmi kvalitní