Co mi to ještě policejní virus mohl nebo může udělat v počítači?

Dobrý den, .Objevil se mi na prohlížeči známý policejní virus. Naštěstí se mi ho povedlo ukončit přes správce úloh.Když ale spustím antivir (F-secure) najde mi to nějaký 2 riskwary - application.Bundler.Somoto -který nejdou odstranit, ani dát do karantény. Nevíte někdo co to vlastně je, jak to odstranit a co mi to ještě ten policejní virus mohl nebo může udělat v počítači? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nemuze a neudela ....tohle je uplne neskodna varianta pro prohlizece.. jen te to presmerovalo na onu stranky ....
ale i tak ti doporucim si projet prohlizec timto ....>> ADWcleaner >> http://www.bleepingcomputer.co m/…
je to program na cisteni prohlizecu od toolbaru a jinejch neradu ....
Take si stahni toto >>> Spyhunter >>> https://onedrive.live.com/… je to Portable takze si ho v nastaveni prosim updatuj ...je v cestine bude treba tam zmnenit jazyk pokud nerozumis Ang...
ten spyhunter neni potreba ale jen tak pro jistotu ....

Doplňuji:
Ten znamy policejni virus nenapada prohlizece ..to si zase neplet ...!!! ten napada Operacni Systemy ...jsou 2 druhy ten stary se da odblokovat heslem SoNNy a ten novej je nerad na ten se da pouzit ..MalwareBytes-Antimalware ...spusteny v nouzovem rezimu ....popripade prehrat cely OS ;D
Pokud teda chces dat pryc ten Riskware puzij bud ..zmineny SpyHunter nebo Malware Bytes - Antimalvare ...

Další odpovědi:

Pokročilý

Člověče sežeň si pořádnej antivirus Třeba eset Smart security je to český software a patří k světové špičce (Já sám ho používám). je sice placený ale je dostupná zkušební doba na pár dní přímo na webu. A z neplaceného Ti mohu doporučit AVG je také české a velmi kvalitní

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.