Avatar uživatele
relux

Problem s pocitacem harddisk (?)

Dobry den, nedavno jsem si nechal preinstalovat stary win na novsi wind. 7 ultimate. 2 dny mi to jelo v klidu a az pak tam zacala naskakovat modra obrazovka s bilymi pismeny. Nestiham to precist tak posilam fotku: http://www.edis­k.cz/stahni/17500/i­mage.jpg_1.16MB­.html
Dneska se mi pri zapnuti pocitace stalo asi 10× a porad dal se opakovala perioda zapnuti, najizdeni ms windows, modra plocha- bile pismena, restart. A porad to same. Nemate s tim nekdo zkusenost? Budu rad a odpoved dekuji relux.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3576 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Ne opravdu ..to neni HDD teto obrazovce se rika Modra smrt …muze jit o poruchu nebo spatne pripojeny hardware …ale tim ze jsi reinstalovat Win bych to tipoval na …Nejaky spatny Ovladac takze si je vsechny znova Preinstaluj …jeden podruhem nebo pouzij nejaky Program …treba Slim Drivers …>>> zde ..>>> https://www.slim­wareutilities­.com/slimdriver­s.php Musim dodat ze i tyto programy mohou stahnout nekontatibylni ovladac …takze zvou pri instalaci ovladace vzdy zalohu …aby jsi mohl vratit pripadne chyby …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

…„jsem si nechal preinstalovat“…
Reklamuj reinstalaci – tohle může mít více příčin a bez mnoha dalších podrobností je nejde detekovat…
😉
Jen – problém s harddiskem není moc pravděpodobný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MK44

Tip: pokud se do compu nelze normálně dostat, zkus nabootovat do nouzového režimu a když to půjde, zkouknout, co je v logech (prohlížeč událostí – nebo jak se to ve Win 7 jmenuje).

Pokud instalaci prováděl servis, do ničeho nevrtej a odnes jim to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Pravděpodobně:
Pokud to bude SW tak nejspíš ovladače nebo nějaký balast co jsi tam stihl natahat (pokud by to bylo ovladači tak to asi nebude 2 dny pracovat správně ale kdoví)

Pokud to bude HW tak nejlepší kandidát jsou paměti (pokud jsi další z čistících fetišistů tak pravděpodobnost rapidně stoupá).

Jinak existuje hromada řešení, každý kdo ti do této chvíle odpověděl má v něčem pravdu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek