Killer

problém s počítačem

dříve jsem chtel propojit počítač na tv, a kdyz jsem ho daval zpatky vše jsem zapojil jak bylo a když ho zapnu tam mi normalne nabehne ale pak to zhasne ale joystick se rozsvítí . co s tím?

Odpovědi
anonym

Kdysi jsem to zkoušel taky. Mne tak napadlo. Nemáš v nastavení zobrazení hozený vše na druhý monitor (TV). Zkus po restartu stav nouze a v nastavení zobrazení se podívej, zda nemáš 2 monitor (TV jako primární). Snad ti tu odpoví znalejší lidé.

ven.cik

Jestli zasne bedna, tak bude problém v ní, jinak zkus v tom nastavení jak píše česílko…A jak si ho propojoval, normálně jenom kabelem VGA-HDMI ?