Problém s Pc…POMOC

Ahoj když zapnut Pc vše se zapne jak má, PC jede ale monitor mi nechce naskočit a navíc mi to děla nějáký divný zvuky asi zdroj ale nejsem si jistý a když už naskočí což je je párkrát tak mi nejde spustit např cod4 a pokaždý když hejbnu s myši nebo točím kolečkem děla to takové divně zvuky strašně to chraptí jako když něco brousíte a padají vám do toho ještě kamínky poraďte prosím

Odpovědi
kazisvět

Podobnou vadu jsem měl, problém byl pouze v konektorech monitoru. Zkuste odpojit a znovu důkladně zapojit konektory na straně monitoru a PC.

Pokud to bude zlobit i po tom, je nutné identifikovat, odkud ty divné zvuky jdou a podle toho lze posoudit problém přesněji.