JJp

Proč se ve správci operací objevuje dllhost.exe, který postupně zvyšuje svoje vytížení a „žere“ RAM?

Jde přesně o toto: Google: „dllhost.exe“

Ve správci operací (ctrl+alt+del) se objevuje dllhost.exe, který postupně zvyšuje svoje vytížení a „žere“ RAM, až do nějakých necelých 3 GB, kdy se PC nehorázně seká a pak zmrzne (vynucený restart).

Tady „Karel“ měl stejný problém: http://www.zi­ve.cz/poradna/dllhos­texe-zaplnuje-ramku/sc-20-cq-512060/default­.aspx?consultan­swers=1

Vyřešil ho reinstalací zvuk. kodeku, udělal jsem to samé, kodek tady: http://www.re­altek.cz/real­tek-download.php?re­altek=ALC272&sys­tem=5

Vše proběhlo ok, ale po reinstalaci zvuk. kodeku a restartech PC se dllhost.exe stále objevuje (řeším to ukončením procesu, od restartu PC před 10 min. jsem ho „násilně“ ukončil už 3× …

Podle mě je to kvůli nějakému malwaru, nevím nevím, ale v obsáhlých anglických radách k tématu se s laickým pochopením PC nevyznám :-//

Nejlepší odpověď
cochee

Na tohle čuňe se ptali na několika fórech, zabývajících se „odčuněním.“ Pomoc na těchto fórech spočívá zhruba v tomhle: „Stáhni si odčuňovače A, B, C, D, … spusť je a nech pracovat, pak sem přilep logy, tj záznamy o výsledcích jejich práce.“ Následuje odpověď postiženého: „Stáhl jsem......., spustil a tady jsou logy:…“ následuje výpis těchto logů přes třicet stránek. Toto se třeba pětkrát opakuje, načež postižený většinou poděkuje, že už je to OK. Pokud chceš tohle abslovovat, navíc v anglickém jazyce, pak dobře – ale jednodušší bude přeinstalovat Wi­dle.

Další odpovědi
anonym

Já to zkusím jednodušeji, než kolegové…
Umíš reinstalovat Win?
Pokud ano:

  • zazálohuj data (na external disk)
  • reinstaluj Win

Pokud ne:

  • zazálohuj data
  • nech si reinstalovat Win

😉

badisko

Komu neni rady …tomu neni pomoci …ale vis co nejdrive si zjisti pod co ten proces patri stahni si toto >>.http://www­.slunecnice.cz/sw/sys­tem-explorer/ je to mala ulita ..spust ji ..>>> najed na pozadovany proces jednou ho oznac mysi …pak klikni pravym a az se ti zobrazi okno s moznostmi tak sjed uplne dolu ..>> je tam napis kontrola souboru tak zvol to vrchni VIRUS TOTAL …ono ti to hned otevre stranky na virus total a budes vedet na cem jses …
Pak si stahni toto …>>> SpyHunter Portable >>> https://onedri­ve.live.com/re­dir?resid=4396B54A­4E026BBB!1303&au­thkey=!AOVjWib­h_AjFY6w&ithin­t=file%2crar diky tomu ze je v portable verzi tak si ho musis aktualizovat rucne ..dole je napsano update …je to bez instalace …
Nebo si stahni klasicky .....Malwarebytes – antimalware >>> https://www.mal­warebytes.org/ pokud tam opravdu nejakou havet mas tak ji najde …jak jeden tak druhy program muzes si vybrat ktery chces …pak dej vedet jak jsi dopadl …:D
Doplňuji:
Je mi trochu zahadou proc sem davas odkazy… ktere nikdo cist nebude …a vypni si AZram je to srasna sracka …!!!!!