WraithL

Problém s PC, hry se sekají, po minimalizaci opět jedou. Pomůžete?

Zdravím, mám problém s PC, když hraji hry, tak se z ničeho nic seknou, hru minimalizuji a opět po maximalizaci jede, po chvíli se opět sekne nebo i vypne, nevíte kde je problém? :)

grafika GeForce GTX 660 2GB
Intel i5– 3450 3.10Ghz
8GB RAM

Odpovědi
Lamalam

Problém pravděpodobně bude v nedostečně výkonném HW.

leporela22

Já mám taky podobný problém ale zase takový ze se mi hry neseknou ale po maximalizaci jedou zatím jsem to nedokázal opravit a to jsem toho vyzkoušel hodně.
A tobě se hra jen sekne nebo i minimalizuje

WraithL

grafika GeForce GTX 660 2GB
Intel i5– 3450 3.10Ghz
8GB RAM