Hofmik

Problém s PC

Dobrý den mám takový problém jsem kamarád mého kamaráda který má syna který měl včera narozenonovou oslavu a byly ny jeho PC a hráli nějakou hru a seklo se jim to a vyply to tlačítkem a nešlo vypnou tako to vyply asi 6× a 5× zaply a pak ještě zezádu vyply kabelem a zaply a ted když kámoš zapne pc tak mu to píše furt nějakou chybu a natvit jazyk a pak to nějak hledá chyby a nic a nic nevíme si rady nevite prosím jetly to jde nějak jinak než přeinstalovat Windows

Odpovědi
Michal Kole

vypadá to na „chybu“ souborového systému.

Spusttě v režimu Nouze s příkazovým řádkem a pak příkaz chkdsk/F