perry001

problém s PC

cim to muze byt kdyz spustim hru (crossfire) na PC a vsechno mi jde normalne, najedu do hry a vidim jenom HUD a jmena ostatnich hracu, a zbytek je cerna?
na tomto PC jsem hrál i Call of duty 4, což je náročnější než crossfire, a ten šel. PC ale prošel reinstallem windowsů
Doplňuji:
pouze doplním, že se jedná o free hru, tudíž to není pirátský kousek :) zkusím aktualizovat ovladače GK :)

Nejlepší odpověď
Heretix

Probuh, naco aktualizovat bios? Cipset? To s tim nema nic spolecneho… Dulezity je graficky ovladac a DirectX. Pokud se jedna o ilegalni verzi hry, tak je problemem spatny crack.

Další odpovědi
DDarent

To se stává při nekompabilitě s počítačem.....

Michal Kole

Zkusit aktualizovat ovládače grafiky, chipsetu, zvukovky, síťovky, Stáhnout nejnovější patche na hru, aktualizovat frimware, biosy

MrGandy

Podle mě grafická karta