Avatar uživatele
on+ona

Jak vyřešit problém s partnerem?

Potřebuji pomoc mam přítele jsme spolu 2 roky. Ale posledni dobou se zmenil. Když příjde domu už mi neda ani pusu, proste nic zadny fyzický kontakt. Ani spolu nespíme vymlouva se ze je bud unaveny nebo dneska sem se nemil. Jsem z toho špatna, brečím. Nevim co se deje a strasne me to mrzi, protože ho moc miluji.. :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Beer4Real

Má jinou. Lepší a hezčí ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Zkus si s ním promluvit, zeptat se ho, jestli nemá nějaké problémy v práci ap. Pokud o tom nebude chtít mluvit, tak ještě můžeš zkusit také se mu příliš nevěnovat a uvidíš, jestli mu to bude vadit. Je dokonce i možné, že si našel milenku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
postcd

podle toho, co jsi napsala mi přijde, že toto by měl slyšet Tvůj partner.. třeba to neví.. třeba si neuvědomuje jak to na tebe působí. co mu to pokorně a otevřeně povědět ve chvíli kdy bude klid čas a smířlivá nálada? .. jak to na tebe působí.. dále dělejte společné kroky k tomu abyste se sbližovali, zajímali se o sebe, dělali společné činnosti. a nebo se snaž aby opravdový zájem, péče byla alespoň z tvé strany.. pokud nejste v manželství, tak vlastně nemá k tobě žádné závazky, s tím počítej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wnaty

Zkus se k němu chovat podobně.. drž si ho dál od těla a nejev o něj zájem. Nepomáhej mu, nesnaž se,.. třeba mu to docvakne. A pokud ne.. tak má asi jinou..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Angel1234

Podle toho co jsi napsala je jasné že má jinou. Nebo taky ne. Možná má nějaké problémy v práci a nechce se o nich bavit. Bylo by dobré si s ním rozumně promluvit. Je to jen na tobě jak to všechno dopadne. Hodně štěstí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Každý vztah dojde do stavu, kdy se partneři omrzí a začne nuda a stereotyp.Musíš Váš vztah okořenit.Třeba ho vezmi na výlet, běžte do přírody atd, prostě mu připrav neobvyklý program, probud ho z letargie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já bych se ptal napřímo:

  1. Ty už mě nemáš rád?

v případě že ses netrefila:

  1. Ty máš nějakou milenku?

v případě že ses netrefila

  1. Takže už se ti nepostaví nebo v čem je problém?

Samozřejmě tak bych se ptal já, ty na to musíš jít trochu víc diplomaticky, ale tohle jsou tři nejpravděpodobnější možnosti. Jistý je to, že je tvůj „čumáček“ nešťastný, ale proč, na to už budeš muset přijít sama.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Beer4Real

Agneta: kvůli jedné chybě odsuzuješ člověka? hmmm asi budeš jiná liga ;)

před 3558 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek