vendula.kustkova

problem s outlookem

Dobry den preji,mame outlook,manzel prijimal do nedavna na nem meily,atd.bohuzel tak pred tydnem mu to zacalo psat,ze je nekde chyba a nejde mu to vubec spustit?chtela bych dystak poradit,jak ho nainstalovat znovu a jak spravne nastavit?mame windows xp.mela bych odinstalovat outlook,ktery hlasa chybu?

Odpovědi
blesk26

Pokud outlook nejde spustit, tak asi jiné východisko, než jeho reinstalace nebude. Problém je, že když ho odinstalujete a následně nainstalujete, pravděpodobně přijdete o všechny maily, které tam máte stažené. To znamená že pokud chcete tyto maily zazálohovat a vůbec vám outlook nejde spustit, budete muset najít nějaký soubor, který ty maily obsahuje – já outlook už nepoužívám právě z těchto praktických důvodů, tak vám přesně neřeknu jaký soubor to je, dalo by se to ale dohledat někde na internetu.

Co se týče nastavení, tak tam vám asi neporadím, protože nastavení pop3 (příchozí pošty) závisí na vašem poskytovateli emailové schránky, nastavení smtp (odchozí pošty) záleží od koho máte internetové připojení a pak už snad vyplňujete jen adresu a přihlašovací jméno a heslo.

Instalaci samotnou provedete jednoduše z CD s microsoft office balíkem, měl by tam být obsažený, instalace je intuitivní.

Ještě mě ale napadá, že po vložení CD by tam mohla být možnost opravit/odinsta­lovat, takže možná by pouhá oprava vaše problémy vyřešila.