Problém s otevíráním starých souborů po nainstalování Microsoft Office Enterprice 2007

Prosím o pomoc!! Nainstalovala jsem si Microsoft Office Enterprice 2007 a ted mi nejdou otevírat starý soubory, chybí tam asi nějaká složka, protože mi to píše: tato akce je platná pouze u produktů, které jsou momentálně nainstalovány. Vytvořit nový dokument jde normálně, ale třeba i soubory z internetu mi otevřít nejdou :(( prosím o pomoc!!!! Děkuji

Odpovědi:

Zlatý

Je potřeba nainstalovat FileFormatConverters, který převede staré soubory na nový formát, který používají Office od 2007.

Zdroj: http://www.microsoft.com/cs-cz /download/details.aspx?id=3

Zlatý

Sada MS Office Enterprise není k domácímu použití.

Sada Microsoft Office Enterprise poskytuje týmům a organizacím nejobsáhlejší sadu nástrojů pro shromažďování a konsolidaci všech typů informací, rychlé vyhledávání požadovaných dat a snadné sdílení důležitých informací s ostatními uživateli v jiných geografických umístěních I za hranicemi organizace, pracujícími online I offline. Obsahuje produkty Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Business Contact Manager, Publisher, Access, InfoPath, Communicator, Groove a OneNote. Dostupná pouze v multilicenčních programech. Verze Enterprise umožňuje rozdělit funkcionalitu OCS a databázi mezi více serverů.

Zlatý

Asi pokažená asociace
Klikni na soubor pravým tlačítkem myši, vyber otevvřít v programu, pak zvloti výchozí program a zvol si jiný a zaškrtni zatržítko vždy používat tento program.

Jen je mi divná ta Enterprise to j k dispozici snad je pro firemní počítače a ne domů, ale můžu se mýlit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.