Anette.1

Problém s otevíráním starých souborů po nainstalování Microsoft Office Enterprice 2007

Prosím o pomoc!! Nainstalovala jsem si Microsoft Office Enterprice 2007 a ted mi nejdou otevírat starý soubory, chybí tam asi nějaká složka, protože mi to píše: tato akce je platná pouze u produktů, které jsou momentálně nainstalovány. Vytvořit nový dokument jde normálně, ale třeba i soubory z internetu mi otevřít nejdou :(( prosím o pomoc!!!! Děkuji

Odpovědi
Hlada

Je potřeba nainstalovat FileFormatCon­verters, který převede staré soubory na nový formát, který používají Office od 2007.

Zdroj: http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/download/de­tails.aspx?id=3

Děda Louda

Sada MS Office Enterprise není k domácímu použití.

Sada Microsoft Office Enterprise poskytuje týmům a organizacím nejobsáhlejší sadu nástrojů pro shromažďování a konsolidaci všech typů informací, rychlé vyhledávání požadovaných dat a snadné sdílení důležitých informací s ostatními uživateli v jiných geografických umístěních I za hranicemi organizace, pracujícími online I offline. Obsahuje produkty Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Business Contact Manager, Publisher, Access, InfoPath, Communicator, Groove a OneNote. Dostupná pouze v multilicenčních programech. Verze Enterprise umožňuje rozdělit funkcionalitu OCS a databázi mezi více serverů.

Michal Kole

Asi pokažená asociace
Klikni na soubor pravým tlačítkem myši, vyber otevvřít v programu, pak zvloti výchozí program a zvol si jiný a zaškrtni zatržítko vždy používat tento program.

Jen je mi divná ta Enterprise to j k dispozici snad je pro firemní počítače a ne domů, ale můžu se mýlit.