tencosepta

Jak na problém s otcem?

Zdravím, mám takový problém s otcem. Vždycky, když třeba nějak sportuju, třeba když se mě zeptá co ve škole, a já řeknu, že jsme hráli fotbal a on má vždycky k tomu takovou s prominutím dementní poznámku jako „Hehe, chtěl bych vidět slona hrát fotbal.“ apod. no a já když jsem chtěl třeba posilovat tak se začal smát a měl takové ty blbé poznámky no a proto jsem se třeba vykašlal na to posilování. Poraďte mi, jak se takovýchle urážek zbavit. Mě to docela štve, že když je furt oco doma, tak nemůžu posilovat ani jinak sportovat.

Nejlepší odpověď
marci1

Zkus třeba říct otci, jestli by byl tak hodný a mohl Ti ukázat, jak správně posilovat. A třeba i jiné sporty. Myslím, že potom by ho smích přešel. 🙂

Další odpovědi
anonym

Ale oco ti to nezakázal, jen se tomu usmál, to se nedej, dělej to, co tě baví, na sportu není ic špatného. Zkus ho pozvat na něco, kde hraješ, třeba na ten fotbal, pokud to jen trochu půjde, nebo ti třeba může ukázat, jak je na tom s posilováním on, neházej nic za hlavu, sportuj dál, posiluj, zvykne si na to a bude to brát jako normálku 🙂

Mirdas

Rodiče by měli děti podporovat a ne podceňovat, nebo zrazovat od jejich iniciatívy.
Máte mé sympatie již z toho důvodu, že v dnešní době chcete sportovat místo sezení u počítače.
V mládí jsem řešil také něco podobného.
Otci jsem odpovídal jen dobrý a podobně. O sportu který provozuji jsem se skoro nezmiňoval.
O to víc byl překvapen a v rozpacích, neboť známí mu říkali jak má šikovného syna ( omlouvám se za sebechválu ), neboť o mne psali v okresních novinách, že jsem tam a to vyhrál.
Dejte sportu co můžete, i když nebudete třeba nejlepší, ten pocit z vlastních soubojů se soupeři vám nikdo nevezme.