Pokročilý

Jak na problém s otcem?

Zdravím, mám takový problém s otcem. Vždycky, když třeba nějak sportuju, třeba když se mě zeptá co ve škole, a já řeknu, že jsme hráli fotbal a on má vždycky k tomu takovou s prominutím dementní poznámku jako "Hehe, chtěl bych vidět slona hrát fotbal." apod. no a já když jsem chtěl třeba posilovat tak se začal smát a měl takové ty blbé poznámky no a proto jsem se třeba vykašlal na to posilování. Poraďte mi, jak se takovýchle urážek zbavit. Mě to docela štve, že když je furt oco doma, tak nemůžu posilovat ani jinak sportovat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkus třeba říct otci, jestli by byl tak hodný a mohl Ti ukázat, jak správně posilovat. A třeba i jiné sporty. Myslím, že potom by ho smích přešel. :-)))

Další odpovědi:

Stříbrný

Ale oco ti to nezakázal, jen se tomu usmál, to se nedej, dělej to, co tě baví, na sportu není ic špatného. Zkus ho pozvat na něco, kde hraješ, třeba na ten fotbal, pokud to jen trochu půjde, nebo ti třeba může ukázat, jak je na tom s posilováním on, neházej nic za hlavu, sportuj dál, posiluj, zvykne si na to a bude to brát jako normálku :-)

Bronzový

Rodiče by měli děti podporovat a ne podceňovat, nebo zrazovat od jejich iniciatívy.
Máte mé sympatie již z toho důvodu, že v dnešní době chcete sportovat místo sezení u počítače.
V mládí jsem řešil také něco podobného.
Otci jsem odpovídal jen dobrý a podobně. O sportu který provozuji jsem se skoro nezmiňoval.
O to víc byl překvapen a v rozpacích, neboť známí mu říkali jak má šikovného syna ( omlouvám se za sebechválu ), neboť o mne psali v okresních novinách, že jsem tam a to vyhrál.
Dejte sportu co můžete, i když nebudete třeba nejlepší, ten pocit z vlastních soubojů se soupeři vám nikdo nevezme.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.