Kanovka

Problém s nvidia u windows 7

Někdy mi obrazovka na notebooku asi tak na vteřinu zčerná a pak mi to napíše, že ovladač nvidia přestal pracovat. Dá se s tím něco dělat? Mám windows 7, notebook Lenovo g560

Nejlepší odpověď
jennysh

zkusil bych aktualizovat ovladače,nebo přeinstalovat grafickou kartu.Případně Reinstalaci vašeho systému.Pokuď problémy přetrvávají,tak bude vadná grafická karta.

Další odpovědi
mosoj

Ale zase se to rozjede. S W 7 jsou takovéto potíže dost časté. Jsou dost nekompatibilní.
U mně se to projevuje tak že to napíše že internet explorer přestal pracovat a znovu ho to spustí ale bez restartu.
Řešení ? Vracet se ke starému OS je nesmysl a tak nezbývá nic jiného než čekat na nějakou aktualizaci.