Yavin

Problém s notebookem

Ahoj, mám notebook HP Pavillion dv6 30–40ec (http://notebo­ok.cz/clanky/re­cenze-notebook/2010/hp-pavilion-dv6-3040ec). Procesor Intel Core i5 (s Intel Turbo Boost až 2.6 GHz), RAM 4 GB, Grafika ATI Radeon HD 5650 1 GB. Je to herní notebook. Nedávno se mi stalo že jsem zapnul Fifu 11 a hra se sekala a nešlo s tím nic udělat…
Po nějaké době jsem zjistil že Fifa ale i ostatní náročnější hry se rozeběhnou bez sekání třeba až za hodinu kdy je notebook v provozu. Nevím čím to může být. Mám ho asi rok a dříve se mi to nestávalo… Že by to už byly známky opotřebení? V poslední době jsem si taky všimnul že notebook míň chladí a když ho zapnu tak RAM běží na 50% hodně dlouho(až 25 min) i když nic nedělám… Může to s tím souviset?
Díky za rady

Odpovědi
geoorg

Zkusil bych defragmentaci, scan antivirovým programem, vyčištění disku CCleanerrem, popř. vysát vysavačem ventilátory.

pokud to nepomůže, tak reinstalaci windows.

SeptikB

Říká se, že některé notebooky se musí „zahřát“, aby fungovaly pořádně. Nicméně tomu moc nevěřím, zkus vyčistit software.