Problem s notebookem

Mam problem s notebookem,ale nevim jak se zeptat.. Proste jsem jednou neco zmackla a pak se mi sekl..Tak jsem musela vyndat baterii,jinak to totiz neslo vypnout.Pak kdyz jsme notas zase zapla,tak se me to zeptalo jestli chci notas zapnou normalne,dala jsem enter a pak uz se objevil jen napis windows a cara pod tim,jako loading..je to porad stejny,ikdyz to necham pusteny 2 dny.Poradite mi? Diky

Odpovědi
Tombik

Zkus to zrestartovat a zkusit znovu. V případě že to nepůjde si notebook otevři v nouzovém režimu (do toho se dostaneš tak, že když zapneš pc tak zmáčkneš F8), tam pak vyber Obnovu systému. Já bohužel používám XP takže netuším kde je obnova systému schována u Visty, ale měla by jsi ji najít v Nápověda a odborná pomoc. Pak si stačí vybrat nějaké datum, kdy pc fungovalo správně.

Hodně štěstí

anonym

tak ho zkuste restartovat a jakmile začne nabíhat,tak ťukejte na F8,měla by se objevit tabulka,kde si budete moc vybrat spuštění systému,tak dejte "v nouzovém stavu, pokud to naběhne tak potom zkuste opět restartovat a měl by systém naběhnout už normálně.

Miky&Miky

Mne se stalo neco podobneho..ja bych ho vypnul,znova.­.baterii nevytahovat…jen dele pridrzet hlavni vypinac..tak za minutku znova zapnout..a nechat ho nabehnout normalne pomalu enterem je to rychle,ale nestaci nacist nekdy program…hodne stes­ti