Problem s notebookem

Mam problem s notebookem,ale nevim jak se zeptat.. Proste jsem jednou neco zmackla a pak se mi sekl..Tak jsem musela vyndat baterii,jinak to totiz neslo vypnout.Pak kdyz jsme notas zase zapla,tak se me to zeptalo jestli chci notas zapnou normalne,dala jsem enter a pak uz se objevil jen napis windows a cara pod tim,jako loading..je to porad stejny,ikdyz to necham pusteny 2 dny.Poradite mi? Diky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Zkus to zrestartovat a zkusit znovu. V případě že to nepůjde si notebook otevři v nouzovém režimu (do toho se dostaneš tak, že když zapneš pc tak zmáčkneš F8), tam pak vyber Obnovu systému. Já bohužel používám XP takže netuším kde je obnova systému schována u Visty, ale měla by jsi ji najít v Nápověda a odborná pomoc. Pak si stačí vybrat nějaké datum, kdy pc fungovalo správně.

Hodně štěstí

tak ho zkuste restartovat a jakmile začne nabíhat,tak ťukejte na F8,měla by se objevit tabulka,kde si budete moc vybrat spuštění systému,tak dejte "v nouzovém stavu, pokud to naběhne tak potom zkuste opět restartovat a měl by systém naběhnout už normálně.

Mne se stalo neco podobneho..ja bych ho vypnul,znova..baterii nevytahovat...jen dele pridrzet hlavni vypinac..tak za minutku znova zapnout..a nechat ho nabehnout normalne pomalu enterem je to rychle,ale nestaci nacist nekdy program...hodne stesti

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2728
Zlatý quentos 1318
Zlatý mosoj 1303
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 602
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 477

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.