tau

Problém s Nokia e66

Ahoj mám MT Nokia E66: Sice starší telefon, ale jsem s ním spokojenej…
Teď k otázce: Nemůžu smazat adresáře s hudbou. Resp. když jsem si do telefonu nahrál nějaké hudební album a to jsem pak chtěl smazat, písně jsem sice smazal, ale adresář tam zůstal. Sice prázdný, takže místo na kartě nezabírá, ale docela překáží, protože teď mám v hudebním adresáři asi 8 alb, který jsou sice prázdný, ale nejdou smazat.
Když chci prázdný adresář smazat, telefon mě dá hlášku: „Obecné: Funkce není podporována“…
Prázdné adresáře jsem zkoušel smazat jak přímo v telefonu, tak i po připojení k počítači ve free commanderu.Bohužel, ani v jednom případě smazat nejdou a v telefonu zůstávají…
Díky za rady…

Odpovědi
Reuef

zkus naformatovat pametovou kartu – ale predtim si veskerej obsah nekam zazalohuj