larios22

Problém s Nejlepší kamarádkou

zdravím. včera jsem řekl jsem nejlepší kamarádce že k ní cítím něco víc.. už dlouhou dobu jsme si říkali všechno a trávili spolu hodně času až to dopadlo takhle.. odpověděla na to že nemůže že ji to je líto ale ne.. Dneska měla nějaký problém s bývalým a já se ji zeptal jestli mi chce říct? a ona že neví že asi ne.. co mám dělat? zničil jsem velké kamarádství.. Každý den ráno jsme se obejmuli dneska nic.
Doplňuji:
Odříkání? tím myslíte že se vzdát naděje toho že by jsme spolu někdy byli ?

Nejlepší odpověď
Nik92

musíš čekat, nic jiného ti asi nezbývá, asi čekala, že to mezi vámi vždy zůstane v přátelské linii a teď když ví, že k ní něco cítíš, nemá třeba chuť se ti svěřovat, nechce tě ranit, ty za nic nemůžeš, city člověk neovlivní jen ti asi nezbývá nic jiného než čekat a pomalu obnovovat váš přátelský vztah, taky jsem to zažila, vím o čem mluvím.

Další odpovědi
zjentek

odříkání, příteli, odříkání ..a pokud neumíš, tak kamarádství to už nikdy nebude ,)
Doplňuji:
odříkání ve smyslu, že máš silnou touhu být její kámoš, nic víc. Chceš víc? Pokud jo tak pak máš recht- tím myslím vzdát se naděje toho, že by jste spolu někdy byli

IK

Odříkání ve smyslu „kamarád taky rád“.
To že se holka kamarádí je díky jistotě že se vztah nebude vyvíjet do líbání či sexu. Tuto jistotu jsi narušil a teď se bojí že nastane okamžik kdy jí postavíš do situace že je to její vina a to ti udělat nechce. Řešení je, se jí hluboce omluvit, vyjádřit že tě to moc mrzí protože kamarádství bylo pro tebe cenné a že jsi byl debil nebo jinak naznačit že jsi nepřemýšlel a nenapadlo tě jaké by to „mohlo“ mít následky. Zdůrazňuji slovo „mohlo“ protože tím neříkáš že tvoje akce byla špatná pokud by byla úspěšná. Naděje není teď na místě ale také neumírá. Snaž se na to nemyslet, bez obnoveného přátelství stejně žádné „spolu“ nebude. A pokud nechceš trpět tak si užívej toho co máš (myslím toho přátelství které jsi měl) a snaž se ho udržet za cenu že naději nedáš prostor aby ti kazila přítomnost. Kamarádství je teď, je to přítomnost jak víno. Naděje je iluze, která se může splnit a přesto nemusí odpovídat tvému snu. Omluv se co nejdříve a opakuj to, dokud nepochopí jak je to pro tebe důležité. Samozřejmě že tě teď bude pozorovat zda tě nějak netrápí a objímání bude trochu rozpačité. Ujasni si tedy co je pro tebe z vašeho přátelství nejdůležitější a to jí řekni. Objímání bych do toho nezahrnovala, to by sis moc nepomohl.

chi

zkusila.bych ji dokazat ze ti na ni zalezi ne jen po te strance ze ja hezka ..ale i po te kamaradske strance …a pak uvidi ze ji za to.stojis a budete spolu

Reezo

Nejspíš o tom přemýšlí, ale dost často tyto kamarádské vztahy nedopadnou dobre, protože jeden z nich bere toho druhého prostě jako kamaráda. Řekl bych, že je to nejsložitější věc, jak zaújmout osobu, která tě má zafixovaného jako kamaráda.

Máš několik věcí co dělat:

  1. Dát jí prostor si to promyslet, nenutit jí do ničeho, občas se ozvat maximálně.
  2. můžeš zkusit jí někam pozvat a musel by jsi jí brát jako kořist ne jako kamarádku.
  3. můžeš to sní probrat a zkusit společně vymyslet něco užitečného.
  4. Zkusit připravit nějaký magický okamžik, který jí okouzlí

Možností je spousty. Ty jedinej jí znáš, tudíž využí své znalosti ve svůj prospěch. Víš co má ráda a co ne. Co očekává od partnera atd… Musí se zamilovat, pak by to byl perfektní vztah podle mého názoru. Kamarádství a láska tvoří nejlepší vztahy.