AmazedWolf

Co způsobuje problém s nedostatkem místa v telefonu?

Jak je možné, že se mi v nastavení telefonu píše, že mám volných ještě 450 MB, ale když chci stanout aplikaci která zabírá 150 MB, otevře se okno, kde je napsaný, že je nedostatek místa v úložišti a aplikace ze nestáhne?
LG l90
Android 5.0.2

Odpovědi
anonym

Záleží kde to ukládáš.Do telefonu nebo na kartu?

flodur

Mám ten samý problém na telefonu LG. Při stáhnutí aplikace ale telefon nenabízí možnost kam aplikaci uložit.SD kartu mám skoro prázdnou a všechny aplikace které šly z telefoního ůložiště převést na SD jsem převedl.Poraďte prosím.Díky moc.