DusanOrlik

Problém s nakupováním

Zdravím,chci si objednat věci z eshopu www.supershop.cz jenže když dám věci do košíku,tak se mi ukazuje dvojnásobná cena (např. dám do košíku tričko za 616, tak tam je 1232, a když dám 2ks tak se ukáže 2464 ,– ).Zkoušel jsem jim volat-jejich linka je neustále obsazená-volal jsem v pátek i v sobotu.Také jsem jim psal email,nereago­vali.Můžete mi poradit,co s tím,jak objednat?
Doplňuji:
web je : www.suprshop.cz

Nejlepší odpověď
Bedy

Tohle vypadá na neseriózní obchod. Radši tam nic nekupuj anebo když už, tak jedině na dobírku.
Radši se fakt zkus podívat po jiných eshopech, ku pomoci ti může být třeba srovnávač cen zbozi.cz či heureka.cz – tam uvidíš i hodnocení těch eshopů.