Elk

Problém s nahrávkou z videokazety na DVD, vyznáte se někdo v tom?

Nahrával jsem z videokazety domácí video na DVD rekordér Philips na Sony DVD-R. Normálně to z DVD šlo přehrát, dnes jsem to chtěl dokončit a ve dvou třetinách DVD – čka se to samo vyplo a ukazuje mi to na všech přístrojích _ domácí kino, TV s DVD mechanikou i v pc, že disk je prázdný. Včera jsem ty nahrávky viděl, pojmenoval a dnes je prázdný, i když je vidět, že tam něco vypáleno bylo.
To mi hlava nebere, vyznáte se někdo v tom? Díky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mně to připomíná seznam stop na CD-RW, kde se ukáže vždy jen ta poslední stopa.
Nevím to jistě, ale ve vlastnostech cd určit, kterou stopu vybrat. ale to půjde jen pc.

Další odpovědi
led

Toto sa stáva pri neukončenom vypalovaní, neuzavreté DVD, prípadne neznámom formáte videa. Asi vám ukazuje „Can´t DVD“

Doporučujem znova a korektne napáliť DVD-video aj s uzavretím napaľovania.