Hlavass

Problem s nacitani windows..

Mam otazku ohledne ntb,po reinstalaci z windows 7 start na windows 7 hp.Po reinstalaci se nechce chytiti nacitani windows.Po nekolika nasobnem ttvrdem vypnuti a zapnuti se windows chyti.Neopravila to ani opetovna reinstalace..Ne­vite nekdo?

Nejlepší odpověď
led

1 – Treba si najprv (pred inštaláciou) preveriť, či počítač splňuje hardwarové požiadavky na bezporuchový chod operačného systému.
Windows 7 Start je odľahčená verzia pre slabšie počítače, upgrade na vyššiu verziu pri nevhodnej hardwarovej konfigurácii väčšinou končí neúspešne.
Doporučujem návrat do verzie W7 Start.
2 – Za predpokladu že konfigurácia počítača spĺňa podmienky pre prácu W7
Zazálohujte si dáta a nový systém nahrajte na čistý, preformátovaný dis­k.

Další odpovědi
pl4toon

Jak to vypadá, když se „nechytí“? Zobrazí se něco na monitoru? Stojí to na fleku, nebo to něco dělá?