Miroslavst

Problém s myší

Proč se mi někdy hýbe myš tam kam nechci? Zajedu vlevo třeba jen trošku a najednou je ukazatel úplně vpravo nebo dole.
Doplňuji:
Klasická optická myš s kabelem zapojená přes usb port do počítače.

Nejlepší odpověď
kropitko

to quentos,on ji vyšťourá…proč by jí ukazoval loket,PROBOHA,ještě že jí neukazuje pin.....

Další odpovědi
quentos

pošli na ni kocoura, ten ji naučí, zač je toho loket.

atriplex

Někdy to může být kus prachu na snímači pohybu – stačí profouknout. Také to bývá první předzvěst umírajícího počítače (viróza).

NickD

Chtěl bych se zeptat,jestli je to na Nooteboku a při ovládání myši prstem..

led

Treba si pozrieť do ovládacích panelov nastavenie rýchlosti pohybu myši.
Asi je zapnutý „otáčivý“ prechod myši

anonym

Nic ji nenaučí,už proto, že kocouři nemají ani ponětí,co to je loket.Ale co udělá určitě-vyšťourá ji.

anonym

Nic ji nenaučí,už proto, že kocouři nemají ani ponětí,co to je loket.Ale co udělá určitě-vyšťourá ji.