matt

Problém s MS Word

Dobrý den,
můžete mi poradit co mám dělat, když kliknu na jakýkoliv soubor (samozřejmě kterej je dělanej ve wordu) a otevře se mi pouze ta startovací obrazovka MS Word – jediné co funguje je Soubor „Nový“ a „Otevřít“. Když potom kliknu na otevřít a vyberu soubor, funguje to. Ale nemůžu otvírat soubory rovnou ze složek.
Děkuju
Doplňuji:
Jedná se o MS Office 2007, na Win7

Odpovědi
mosoj

Nakonfiguruj si asociaci otevírání, Klepni pravým tlačítkem na soubor, pak dej otevřít v programu a vyber svůj MS Word.

matt

Tohle už jsem udělal. Ale jak jsem psal, otevře se mi vždy pouze Word – modré pozadí lišta nahoře, akorát funguje pouze Soubor → „Nový“ a „Otevřít“.