Fun1k

Problém s mp3 MPMAN MPUB333

Když ji připojím k počítači, zapne se a nezobrazí se tedy jako zařízení v počítači. Když ji během zapojení vypnu manuálně, zapne se znova. Četl jsem i manuál, ale tam o tom nic není.

Odpovědi
Fyzik

Značka je neznámá, takže nevím. Jestli v návodu je, že se to samo nainstaluje a připraví, alou to reklamovat.

ondra07

Jestli máš možnost, tak to vyzkoušej na nějakém jiném počítači, jestli je chyba v PC nebo v mp3. A když to nepujde ani na jiných PC, tak to zkus reklamovat. Jinak nevím :)