El dejvo

Problém s Mozilla firefox

Vždy když se chci přihlásit na e-mail na seznamu tak dam prihlasit a napise mi to todle: Nedůvěryhodné připojeníPožádali jste Firefox o zabezpečené připojení k serveru login.seznam.cz, ale nelze ověřit, že tomu tak skutečně je.
Pokud je požadováno zabezpečené připojení, měl by server předložit důvěryhodnou identifikaci a tím prokázat, že se připojujete na správné místo. Nicméně, identita tohoto serveru nemohla být ověřena.

Co mám teď dělat?

Pokud se k tomuto serveru obvykle připojujete bez problému, může tato chyba znamenat, že se za tento server někdo snaží vydávat, a neměli byste pokračovat.
I když se prihlasuji na FaceBook tak mi to dela …

Nejlepší odpověď
Bedy

Většinou stačí vyčistit dočasné úložiště prohlížeče (cache) – nápovědu přímo poskytuje Seznam – http://napove­da.seznam.cz/cz/no­vy-email/mozilla-firefox/smazani-docasnych-souboru/

Další odpovědi
zelezo1983

me tototo delalo taky a taky sem mel problem s dalsima strankama tak mi pan bedy doporucil internet explorer a vse funguje tak jako ma fungovat