problém s monitorem

Nedávno jsem si koupil novej počíétač s monitorem monitor psal no signal detected tak jsem ho vratil a koupil jinej a ten píše VGA no signaltak jsem to skusil zapojit na hdmi hdmi no signal piše tak jsem skusil dvi dvi no signal píše prosím pomoc nevim co stim je
Doplňuji:
už mi to de ale dík za odpověd strkal jsem to do procesoru ne do graficky karty

Odpovědi
Hlada

Kde nic není, ani čert nebere. Chyba není v monitoru, ale v grafice.
Je k ní připojené přídavné napájení? Vytáhni ji a zkus integrovanou, jesti je na MB.