Problém s mobilem- proč mi nehlásí nově příchozí smsky?

Mám telefon Nokia 5530. Od včera mi telefon neukazuje na ploše, když mi příjde nová smska ani mi nehraje vyzváněcí tón, který tam mám uložený. Ale když mi někdo zavolá tak to jde. Zkoušela jsem prohledávat nastavení, ale nepochodila jsem. Prosím poraďte mi. Děkuji

Nejlepší odpověď
Hykam

zkuste nejprve restartovat mobil (vypnout-zapnout) pak se podívejte jestli nemáte plnou paměť (smažte staré sms)

Další odpovědi
RomanP

Zkontroluj si nastavení vyzváněcího tónu příchozích SMS. Popřípadě jak psali nade mnou zkontroluj si stav disku v telefonu jestli není zaplněn, pokud ano tak odstraň nepotřebné. Pokud to nepomůže proveď reset telefonu

  1. Zadej na klávesnici *#7370#
  2. Zadej bezpečnostní kód. ( 12345 )
  3. Mobil se restartuje
  4. Nastav mobil znovu jako po koupi

iceT

Akorát si myslím,že většina mobilů,pokud mají plnou paměť tak se to na displeji ukáže-paměť zaplněna nebo tak nějak-jinak tedy nevím.