eso123

Problém s mobilem

Mám telefon Acer Iconnia S300 mini a mám problém, že když do něj připojím nabíjecí kabel tak se chvíli nabíjí a posléze, přestože svítí kontrolka nabíjení se nabíjet přestane a druhý problém opět s nabíjením je, že přestože konektor strčím do portu dobře tak nesvítí a nenabíjí se takže musím v mobilem pohybovat a posléze se teprve kontrolka rozsvítí. Nevíte čím jsou tyto dva problémy způsobeny?

Odpovědi
anonym

Zřejmě znečištěný nebo poškozený konektor – pokud je telefon v záruce, reklamuj jej. A pokud není zkus konektor při vypnutém telefonu (a vyndané baterii) opatrně vyčistit (isopropylem). Případně – pokud ji máš kde ´vzít´, vyzkoušej jinou nabíječku.