DusanOrlik

Problém s mobilem

zdravím,mám problém s mobilem-přesněji nenahrály se mi skladby do mobilu.Stáhl jsem si hry,a přesunul je do SD karty,jenže teď mi kvůli toho ve všech třech přehrávačích,se nezobrazují hudební soubory,které tam mám.Ukazuje mi to,že hudební knihovna je prázdná,nechápu proč? vždyť sem nic nemazal.Zkoušel jsem vypnout a vyndat SD kartu,ale i tak mi to nadále ukazuje prázdnou hud.knihovnu.Tohle se mi stalo už několikrát.Nevěděl by někdo,proč to takhle blbne?Už vážně nevím co stím.Díky za radu
Doplňuji:
mám Sony Xperia Tipo :)

Odpovědi
Bedy

Zkuste dát v té knihovně příkaz k prohledání karty, aby si to načetl do knihovny.
Mimochodem – co že to máte za mobilní telefon?

Mugz

Zkuste si stánout program Astro File Manager tento program vyhledává skryté soubory nebo nějaké crackunté instalačky…

DusanOrlik

Nevím jak bych to popsal-ale „teroreticky“ tam všechny hudební soubory mám,akorát se mi nezobrazují v přehrávačích-zobrazují se mi v mobilu,program OfficeSuite,dále dám Ext card, a najdu složku,kde jsou hudební soubory stáhlé-ovšem i nadále se mi to prostě nezobrazuje v přehrávači :/ Nevím co mám dělat??