Dustik_DSG

Problém s Minecraft servery

Ahoj,
hraju MC a mám ho originální verze 1.8.4 a hraju na serveru StyleCraft. Pokaždé když se přihlásím tak o chviličku později mě to odhlásí a napíše :
Internal Exception: java.io.IOExcep­tion: Stávající připojení bylo vynuceně ukončeno vzdáleným hostitelem
vim že se jedná problém s javou ale nevim jak to opravit.
Koukal jsem se na Youtube, Google ale nikde nepomohli.
Prosím pomoc, jak to opravit ?

Odpovědi
Quimby

Internal Exception: java.io.IOExcep­tion: Stávající připojení bylo vynuceně ukončeno vzdáleným hostitelem

Neznamená to spíš, že tě prostě odpojili ze serveru? Není tam potřeba nějaký login na netu? Zkus je kontaktovat, třeba budou vědět.