Nando

Jak řešit problém s mikrofon HAMA DM-20?

Ahoj, koupil jsem si mikrofon Hama Dm-20, ale nastal problém.
Mikrofon jsem připojil a windows nainstaloval ovladač (mám mic. připojený přes externí zvukovou k.), ale mikrofon nefunguje. Zkoušel jsem i na jiném PC a tam de v poho. (Potřebuji ho na tento). Pokud někdo má řešení, ať napíše.

Díky.

Nejlepší odpověď
LeVovič

nevím, jak je to s externí zvukovkou, ale já jsem měl podobný problém s kondenzátorovým Samsonem…mrknul jsem do správce zvukových zařízení a zobrazil jsem si skrytá zařízení a ejhle…byl tam, pak stačí jen povolit a jede se dál ;)