daran

Problém s matikou

Dřív mi šla bez problémů.Nebylo nic co sem nemohl vypočítat,ale jak šel čas,tak jsem se zhoršoval a zhoršoval.Nejvíc mi ted dělají problémy úlohy,prostě to v mozku nemůžu dát dohromady .Nemáte nějaké tipy,cviky?

Odpovědi
Fienir

Cvičit logiku

petruse369

Vrať se k látce, která ti ještě šla… postupně se propracuj k novějším tématům.. nic by nemělo v tobě zůstat s otazníkem. Až pronikneš do jednoho okruhu, začni další… Jednou ujetý vlak se jen velice stěží dobíhá. Na jaké jsi úrovni? Mně osobně vždycky pomohla knížka Odmaturuj z matematiky… jsou tam stručné řešené příklady s vysvětleným principem 🙂 Držím palce, snad se obrátíš jako správná ovečka zpět k matematickému stádečku a nezanevřeš na tak úžasnou vědu.