69Martin69

Problém s LG KP500 a youtube

Čau všeci, mám mobil LG KP500 a včera jsem dostal SIMku od Oskarty a chtěl jsem jít na youtube videa, ale když spustím video tak jen se načítá a pak se objeví Chyb spojení|připojení. Poradí někdo ?

Odpovědi
anonym

Zkontroluj si, jaký datový limit máš na SIMce nastavený (přednastavený je 25 MB/den – a to na videa fakt nestačí, to je tak na ´rychlou´ kontrolu mailboxu).
😉

69Martin69

Datovým limiten to určitě nebude, na Sony XPerii L ty videa šly v poho :(