Brozma

Problém s letadly v FSX

Zdarec lidi mám takový problém chci si stáhnout nové letadlo do FSX,(úplně nové, nemá v souboru airplanes vlastní složku) ale když to podle návodu (který mi říká že to mám do souboru airplanes jenom přetáhnout a hotovo) dám do souboru airplanes a spustím hru, hra si myslí že tam není. Prosím jak hru donutit aby si myslela že tam je a šlo to letadlo zvolit.
Díky moc
Doplňuji:
Mám demoverzi té hry ale upravenou jako plná verze.

Odpovědi
foxxx

pro zprovoznění letadla musíte přepsat CRACK (je tam zapsáno každé letadlo a pokud se nové letadlo nezapíše do tohoto souboru tak pro simulator jednoduše neexistuje. Je to protože se na každý model letadla vztahuje vlastní autorské prvávo)