Bronzový

Problem s kurzorem mysi + word (apod.programy na psani textu)

Popisu problem, snad tomu bude rozumet..

Takze jsem na prohlizeci opera a ted mysi prepnu na word a zacinam psat text, ale pozor, kurzor myse porad zustava na hlavnim panelu kde je ten word. Asi po peti sekundach jako by kurzor sam kliknul na ten word dole v panelu a ja uz nemuzu psat do dokumentu, a musim prejet mysi a kliknout nekde na text, abych zase mohl psat..

Jak pisu neni to jen s wordem. Doufam, ze mi tu nekdo bude rozumet..

Pokud je reseni, budu za nej vdecny. Diky

PS: samozrejme za reseni nepovazuju to, dat kurzor nekam do textu.

PS2: OS - Windows 7 Ultimate. Core 2 Duo T7500, Notebook, GeForce 8600M GT.
Doplňuji:
Je to jednoduchy, proste mi mizi moznost psani, a musim v textu zase kliknout abych psal.

A jelikoz cumim na klavesnici kdyz pisu, tak je to problem, proste kus textu pisu, a pak vsimnu, ze jsem vlastne nic nenapsal.

Jinak jeste jednou - nachazim se nekde jinde nez ve wordu - pak dole v panelu kliknu na Word - a hned zacnu psat (Vsak si to skus sam, zde nemusis klikat na to pole pro text, a uz to tam blika) - mis vsak zustava najeta v panelu najeta na Word - za moment to hned proste v poli pro text ve Wordu prestane blikat, a ja nic nemuzu psat...

No snad lepsi....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

snažil sem se to pochopit, ale asi na to nemám lvl :D rád bych aspoň pochopil o co de.. kdyštak zkus napsat v profilu je funkce na napsání.. přijde mi to mailem.. tady ho zveřejňovat nebudu

Zkus si pohrát v ovládacích panelech s nastavením ukazatele, nebo zkus použít jinou myš jestli to bude dělat taky. =)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.