Martin Tomča

Jak vyřešit problém s kroužkem?

Ahoj, mám takový problém. Nechci chodit do debatní ligy, ale rozhodčí v ní je náš učitel a ten někomu hodně nadržuje. Kroužek mě vůbec nebaví, tak co mám dělat?

Odpovědi
Kepler

Předpokládám, že ten kroužek není povinný, tak proč si nevybereš nějaký jiný, který by tě bavil?

Hans51

Nechodit tam?

Quimby

Tak tam prostě nechoď, v čem je problém?

Šidlo

takže, kto ide do ligy dostane lepšiu známku z rozhodčího predmetu, že?

no, mne by to za to stálo a debatná liga je dobrá do životopisu na vš…ak ho nečítajú, rozsiahly životopis vyzerá od pohľadu lepšie