Morčata331

Problém s králíkem

Můj králík když si ho vyndám z klece a mazlím si ho v náručí je mu to hodně příjemný a pak najednou se začne zbrkle vrtěět a seškrábe mě
máte nějakou radu aby tohle nedělal
Slyšela jsem o králičí pubertě
mojemu králíkovi je přibližně 7 měsíců

Nejlepší odpověď
bolak

Oni nemaj rádi když jsou dlouho ve vzduchu. Polož ho na nohy a drbej mu uši.

Další odpovědi
beer

Není to plyšák, ale živý tvor. Pokud se mu něco přestane líbit, dá ti to proto najevo a ty bys měla jeho přání respektovat !

Sarrow

Připomínáš mi mojí babičku, ta si pořád stěžuje jak se s ní kočka nechce mazlit, že jí vždycky poškrábe uteče ke mě do pokoje :D
Doplňuji:
*a uteče

anonym

Nenosit králíka tzv. „na mimino“. Nemají rádi obracení na záda.
Nesahat na prdel, většina králíků chce odskočit.
Na drbání na hřbetě mají reflex, nutí ho to začít se sám upravovat.
A vůbec, neser ho. Má vlastní rozum.

Dochy

Tipnul bych, že nějaké dlouhé mazlení není nic pro králíky. Náš to taky zvládne chvilku, ale pak chce na zem… Pokud chceš lenocha, co Ti vydrží na klíně celej večer pořiď si kočku.
Ta klidně celej večer vydrží. Ale bacha. Kterej večer to bude určuje ona 😉

Nely.P

Vší ještě je otázka jak se s ním mazlíš jestli ho máš jako že leží na zádech tak to se líbí jen některým ☹…
A po jakém časem se začne vrtět?