Problém s komunikací?

Poslední dobou no poslední 2roky mám problém s komunikaci resp. nemůžu začít mluvit s neznámou osobou,nemám rád hodně lidí,ale kdysi to tak nebylo. Bojím se totiž ,že potkám lidi co mě šikanovali ,kteří mi udělali jizvu ( 15 cm rána ,samozřejmě nechtic jak jinak. Každý byl svatousek .) Snažím se zapadnout a zvýšit si sebevědomí ,ale oni mi ho sráží kdysi dávno mě zlomili,myslel jsem ,že je to už za mnou prosím co dělat ? Jsem z toho zoufalý díky
Ps: Vyhýbám se jim ,ale v tak malém městě to nejde ..
Doplňuji:
psycholog je moc no drasticky nic mi v podstatě není ...sportuju...hraju fotbal ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tohle probrat s psychologem. Jinak se taky nebavím s cizími, ale to je tím, že jsem introvert, silný introvert.
Doplňuji:
To není drastický, lidi si pletou psychologa (rozebrání a pomoc s problémem) a psychiatra (utkvělé představy, hlasy, vidiny, tzv. blázen).

Další odpovědi:

Zlatý

No stim sam nic moc neudelas ...jenze ti co te sikanovali pred lety uz pravdepodobne nebudou ti stejni lide a pokud ano ...uz by jses mel umet branit ne ?..Pokud to nemas ve svalech tak ti nezbyde nic jineho nez byt chytrejsi nez oni ....:D
kdyz je potkas nevsimej si jich jinak spis rada česílka psycholog ...

Doplňuji:
Takze to neni ani tak problem v komunikaci jako strach z nakladacky ....:)) takovejch jeste v zivote bude klid jednou das jednou dostanes :) takze rada zni postav se strachu celem a nebo se nauc rychle utikat pak ze nova generace neni zzenstila .

Bronzový

pomohl by sport, ale to bys ty musel chtít
Doplňuji:
na psychologovi nic drastického není. Když budeš dobrý ve sportu, tak nebudeš mít starosti s tím koho kde potkáš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.