AnonymousCZ

Problém s komunikací?

Poslední dobou no poslední 2roky mám problém s komunikaci resp. nemůžu začít mluvit s neznámou osobou,nemám rád hodně lidí,ale kdysi to tak nebylo. Bojím se totiž ,že potkám lidi co mě šikanovali ,kteří mi udělali jizvu ( 15 cm rána ,samozřejmě nechtic jak jinak. Každý byl svatousek .) Snažím se zapadnout a zvýšit si sebevědomí ,ale oni mi ho sráží kdysi dávno mě zlomili,myslel jsem ,že je to už za mnou prosím co dělat ? Jsem z toho zoufalý díky
Ps: Vyhýbám se jim ,ale v tak malém městě to nejde ..
Doplňuji:
psycholog je moc no drasticky nic mi v podstatě není …sportuju…hraju fotbal …

Nejlepší odpověď
anonym

Tohle probrat s psychologem. Jinak se taky nebavím s cizími, ale to je tím, že jsem introvert, silný introvert.
Doplňuji:
To není drastický, lidi si pletou psychologa (rozebrání a pomoc s problémem) a psychiatra (utkvělé představy, hlasy, vidiny, tzv. blázen).

Další odpovědi
badisko

No stim sam nic moc neudelas …jenze ti co te sikanovali pred lety uz pravdepodobne nebudou ti stejni lide a pokud ano …uz by jses mel umet branit ne ?..Pokud to nemas ve svalech tak ti nezbyde nic jineho nez byt chytrejsi nez oni …:D
kdyz je potkas nevsimej si jich jinak spis rada česílka psycholog …

Doplňuji:
Takze to neni ani tak problem v komunikaci jako strach z nakladacky …:)) takovejch jeste v zivote bude klid jednou das jednou dostanes :) takze rada zni postav se strachu celem a nebo se nauc rychle utikat pak ze nova generace neni zzenstila .

ponovotny

pomohl by sport, ale to bys ty musel chtít
Doplňuji:
na psychologovi nic drastického není. Když budeš dobrý ve sportu, tak nebudeš mít starosti s tím koho kde potkáš.