axal

Problém s klávesnicí u notebooku, čím to je??

Dnes mi nějak na notebooku přestaly fungovat klávesy a s d f j k l,enter a šipky :( občas na minutku začnou fungovat,ale pak jakoby se vypnou ale ostatní jdou bez problému :/
Doplňuji:
žádná „koupel“ u něj nebyla,ona ta klávesnice blbla dřív ale vždy jen tak 2 minuty

Odpovědi
anonym

A nezažil notes třeba ´koupel´?
Každopádně je potřeba klávesnici vyndat a vyčistit, možná vyměnit – na ´dálku´ ti to ale nikdo přesně neřekne.
Doplňuji:
No – každopádně vyndat – a pokud nikdy nebyl vykoupán, zkontroluj konektor připojení klávesnice – může být např. tepelným namáháním uvolněný.

axal

žádná „koupel“ u něj nebyla,ona ta klávesnice blbla dřív ale vždy jen tak 2 minuty