jirka21kufr

Problém s klávesnicí, nejdou napsat velká písmena s háčkem

Dobrý den. Mám problém s klávesnicí.
Mám Windows 8 a jazyk klávesnice nastavený na cz.
Když chci napsat například Č,Š,Ř- velká písmena s háčkem
tak zmáčku SHIFT+háček a potom shift+písmeno, ale napíše se to takhle ˇˇCˇˇS
Ještě do nedávna to šlo. Nevíte jak to opravit?
Děkuji za radu

Odpovědi
Rafados

dej Caps Lock a potom dej ř,č,š nebo ž

talka

SHIFT+háček(stále držet!) +písmeno!

cochee

Já nevím, jestli se klávesnice ve Widle 8 chová jinak než v 7, ale tebou popisovaný jev ve W7 vyvolám, když ten Shift+háček před Shift+písmeno stisknu dvakrát. Nemačkáš ho dvakrát? Musím se ohradit proti tvrzení Questmana, sekvence Shift+háček – Shift+velké písmeno normálně funguje (W7).

anonym

Kup si novou klávesnicu :)

Questman

Takhle ti to chlapče nikdy jít ani nemohlo :D
Zapni Caps Lock jak říká Rafados a mačkej písmenka nad klávesami Tab, Q,W,E,R,T,Y atd. :D