Avatar uživatele
DotazovačFra

Problém s ''kamarádkou".

Ahoj, už 9 let mám kamarádku a troufnu si říct, že ještě před měsícem to byla nejlepší. Jednoho dne jsme spolu ve škole hledali krabice, pro určitý pokus a stalo se, že jsme byli spolu osamotě. V tom jsme se na sebe podívali a začali se líbat. O pár dní později, jsem to již nevydržel a napsal jí, co k ní cítím. Jenže ona asi nečekala, že by jsme byli něco více než kamaráda a odmítla mě, se slovy že ke mě nic víc než kamarádství necítí. Tak se ptám, co mám dělat, někde uvnitř cítím, že bych s ní chtěl strávit několik krásných roků, ne-li celý život. Jenže se bojím, že když se budu snažit dál, přijdu o ni úplně, ale také se bojim že kamarádka mi prostě stačit nebude :/
Doplňuji:
Ahoj, to docela chápu, ale zase vypadat zlý, také neni +.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanny 2, petra15 před 3740 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

Nebylo tu snad prave nedavno receno,ze „devcata se chodi k hodnym chlapcum vyplakat a k zlym vyspat“ ? Vem si z toho pouceni…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Asi z její strany "ta jiskra "prostě nepřeskočila.Jen si to nepokaz a nevnucuj se,nech to tak jak to bylo,všímej si jiných kamarádek,třeba se dočkáš!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek