DotazovačFra

Problém s ''kamarádkou".

Ahoj, už 9 let mám kamarádku a troufnu si říct, že ještě před měsícem to byla nejlepší. Jednoho dne jsme spolu ve škole hledali krabice, pro určitý pokus a stalo se, že jsme byli spolu osamotě. V tom jsme se na sebe podívali a začali se líbat. O pár dní později, jsem to již nevydržel a napsal jí, co k ní cítím. Jenže ona asi nečekala, že by jsme byli něco více než kamaráda a odmítla mě, se slovy že ke mě nic víc než kamarádství necítí. Tak se ptám, co mám dělat, někde uvnitř cítím, že bych s ní chtěl strávit několik krásných roků, ne-li celý život. Jenže se bojím, že když se budu snažit dál, přijdu o ni úplně, ale také se bojim že kamarádka mi prostě stačit nebude :/
Doplňuji:
Ahoj, to docela chápu, ale zase vypadat zlý, také neni +.

Nejlepší odpověď
petra15

Nebylo tu snad prave nedavno receno,ze „devcata se chodi k hodnym chlapcum vyplakat a k zlym vyspat“ ? Vem si z toho pouceni…

Další odpovědi
hanny 2

Asi z její strany "ta jiskra "prostě nepřeskočila.Jen si to nepokaz a nevnucuj se,nech to tak jak to bylo,všímej si jiných kamarádek,třeba se dočkáš!