Geesha

Problém s kamarádkou?

Moje kamarádka se hrozně změnila ještě minulý rok milovala 1D a Biebra a ted se snaží chovat jako nějaký emo. Neměla bych nic proti já sama jsem něco ve stylu gothik ale mám to tak že do školy se oblíkám normálně takže by to do mě nikdo neřekl.Ale ona prostě najednou si vezme do školy nějaká černý legíny a černý tričko na ruku si udělá fixou jakoby jizvy a poslouchá nějaký americký emo. To by nebylo o ničem jenomže ten svůj styl všem nutí a jakoby hlásí do světa že je velký emo (mě se zdá že je k smíchu).Najednou začíná chtít věci který já chci už roky ale ona by dřív o to ani nezavadila. Je tak o krok předemnou protože já svůj styl a lásku ke stylu gothik skrývám tak ona to svý emo vytrubuje do světa.Po Vánocích bych měla dostat jedny super boty – Glády, jenomže jsem zjistila že je chce taky a vsadim se že je bude mít celkem brzo a co já pak mám jako dělat? ty boty už chci dlouho ale ona najednou taky takže jestli si je koupí dřív tak si pude myslet že ji napodobuju. takhle to není jenom s botama je to hlavně oblečením a doplnkama.(já tohle nosit sbírám odvahu asi 3 roky a ona najednou chodí oblíkaná tak jak se mi to vždycky líbilo, sice to na ní vypadá směšně ale no..najednou chce hrát na elektrickou kytaru, myslim že už je pozdě a že na to není moc dobrá.všude porád vykřikujue jak milujue řezání a krev a tvrdou hudbu a emo -podle mě jenom styl emo napodobuje o na o tom jako já žiju s gothik smyslem neví nic. poradíte mi něco? nechci chodit oblíkaná jako doted když už mám odvahu ale nechci vypadat jako ona a tím pádem poslouchat hromadu keců ikdyž oblečení by bylo odlišné ale ona se v tom moc nevyzná pro ni je všechno emo to co je černý a má to nějaký ostny a piramidy.a ty boty bych chtěla ne že bych je chtěla tahat do školy a předvádět se tam s nima jako ona , jen je chci mít na venek..poradíte mi? co mám dělat mám zůstat taková jaká jsem byla doted a změnit se až vypadnu ze základky nebo na ni mám kašlat a jít do toho ted? nebo ji mám nějak vysvětlit at si přestane hrát na to svý EMO? moc děkuju za názory ady a tak

Odpovědi
LeVovič

Holky, až dospějete, možná dostanete rozum :)
každopádně, ty se na ni vykašli a dělej to, co ti radí rozum, ona se tak chová, protože je v pubertě, což je stav, když člověk dělá různý vylomeniny :) zůstaň sama sebou (y) ;)

CarJa

1.Kašli na ní a poslouchej dál 1D a Biebra. 2.uplně miluju lidi typu co místo toho aby to řekli někomu do oči to pisou na internet. Ten vám fakt nepomůže to mi věř