problém s kamarádkou :(

Ahoj,zdravím všechny mam takový malý velký problém je mi 14 let a pohádal jsem se s o rok starší fakt super holkou (kamarádkou) vlastně sem to začal všechno já odjela na týden pryč a skamarádila se tam s klukem kterýho přímo nenávidím i ona o něm říkala že je to blbec a teď se sním začala bavit a myslí si že na něj žárlim já nežárlim sem jen na ní naštvaný a tak sem jí začal říkat ať se baví raději snim nrž semnou a ona řikala že mě má o 100% radši než jeho ale teď když sem se jí zeptal jestli mě má ještě potom všem ráda napsala že neví že tohle o de mě fakt nečekala ale já jí mam furt rád prosím poraďte předem se omlouvám za chyby :) záleží mi na ní

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ono to často bývá tak, že ty, které hodně nesnášíme (nebo to o nich říkáme těm, kterým nechceme ublížit) si někdy časem dokonce zamilujeme. Kámoška je kámoška - a nejspíš "pouze" jako kamaráda bere i tebe. Ale jestli se do toho tebou nenáviděného týpka zamilovala - což bych viděla docela reálně - počítej s tím, že jestli budeš dělat dusno, dá mu přednost úplně. V tomhle věku je to běžné. Evidentně k ní sám cítíš trochu víc, než kamarádství - on se ten "pravý" cit často projeví právě tehdy, když do života vstoupí nějaký sok. Není to neobvyklá situace. Nech tomu volný průběh, kamarádit s ní přestat nemusíš, nevyčítej, nedávej ultimáta. Když budeš fajn společník, jistě o takového kamaráda nebude chtít dobrovolně přijít.

Další odpovědi:

Pokročilý

Jestli tě má ráda, tak přijde sama a nemusíš se prosit o její společnost. A pokud nepřijde, nebo nenapíše, tak to není kamarádka:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.