kristyjar13

Problém s kabelem

Mám mobil Nokia Lumia 520 a ztratila jsem od něj kabel k pc. Bohužel do mobilu nejde obyčejný USB. Nevíte kde bych mohla sehnat náhradní?

Nejlepší odpověď
Ančikk

Myslím, že v každém elektru nebo operátorské prodejně bys měla uspět. A nebo to můžeš zkusit přes micro SD kartu.

Další odpovědi
Dracek330

V prodejne Nokia a nebo se zeptej v nekterym elektru zda nemaji stejny konektor jako na tvuj mobil, muzou to rovnou vyzkouset jestli to funguje

anonym

Nevím, co myslíš tím „obyčejný USB“ – pokud běžnou velikost, je to pochopitelné – v telefonu máš mikroUSB konektor (kabel např. tento – http://www.al­za.cz/oem-kabel-usb-a-f-micro-usb-m-20cm-d368061.htm?kam­pan=adpla_pro­dukty&gclid=CKz­PsIH8wbsCFUUOw­wodPCYApA ).
😉