paliska220Be

problém s iphonem 4s

Dobrý den, mám problém s mým telefonem(po spuštení jedne aplikace my najednou zhasla obrazovka a nejde zapnout přitom ale telefon vybruje a i zvoní nevím co s tím restartovat taky nejde skouším na něj volat abych ho vybyl ale moc to nepomáhá prosím poradte predem dekuji
Doplňuji:
Je tam ios 7 a telefon ani nejde vypnout

Nejlepší odpověď
alexisis

Zároveň podrž tlačítko home + zapnout/vypnout tlačítko. Drž alespoň 15s dokuď neuvidíš logo Apple. Pak tlačítka uvolni a nech telefon naběhnout.

Další odpovědi
uznevim8

hmm.. moc informací nemáme, nevíme jaká verze iOS, jaká aplikace… ale co.
Co zkusit zmáčknout 1× jediné středové tlačítko pod displejem. A pokud to nefunguje, tak 2× rychleji, třeba to pomůže..