KOLMIX

Problém s instalací Win Vista

Ahoj!

Mám tu problém při instalaci Vist, se kterým si nevím rady a odpověď není ani na stránkách Microsoftu či v nápovědě (jako ostatně vždy):

Už jsem to zkoušel instalovat asi 5× a vždy se mi instalace stopne s hláškou „Systém Windows nemůže nainstalovat vybraný jazyk“. To tedy při instalaci české verze. Anglická z téhož CD normálně nainstalovat jde a bez problémů funguje.

Zákaznická podpora Microsoftu (ostatně jako vždy když ji potřebujete) není dostupná – o víkendu se jim nechce do práce…
Doplňuji:
Osobně mám na Visty úplně stejný názor a nikdy bych si je do PC nedal.

Tuto instalaci ale dělám pro kolegu, který měl Visty k notebooku jako legální OEM-ko a prostě je tam chce mít…

Odpovědi
anonym

já osobně bych vám doporučil přeskočit Visty(když už chcete mermomoci upgrade)a nainstaloval rovnou Windows 7,Visty to je takový nedodělaný paskvil a žrout všeho od Microsoftu,to bych si radši nechal ještě nějaký čas XP Profi.

tak to udělejte takto,když vám anglická verze maká,tak si stáhněte češtinu,a nainstalujte jako další jazyk,zde je link:

http://www.ov­sem.net/windows-vista/cestina-do-windows-wista/

GangstaHelper

Toto bude s největší pravděpodobností poškození na médiu … Občas se to stává, žádné médium není 100 procentní.

U originálních disků by měla být možnost nechat si zaslat nový kus. Platí se poštovné (2×, starý disk chtějí samozřejmě zpět) a možná i nějaký malý poplatek za médium.

Nevím ale jak to chodí u OEMek.