Pokročilý

Problém s instalací Win Vista

Ahoj!

Mám tu problém při instalaci Vist, se kterým si nevím rady a odpověď není ani na stránkách Microsoftu či v nápovědě (jako ostatně vždy):

Už jsem to zkoušel instalovat asi 5x a vždy se mi instalace stopne s hláškou "Systém Windows nemůže nainstalovat vybraný jazyk". To tedy při instalaci české verze. Anglická z téhož CD normálně nainstalovat jde a bez problémů funguje.

Zákaznická podpora Microsoftu (ostatně jako vždy když ji potřebujete) není dostupná - o víkendu se jim nechce do práce...
Doplňuji:
Osobně mám na Visty úplně stejný názor a nikdy bych si je do PC nedal.

Tuto instalaci ale dělám pro kolegu, který měl Visty k notebooku jako legální OEM-ko a prostě je tam chce mít...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

já osobně bych vám doporučil přeskočit Visty(když už chcete mermomoci upgrade)a nainstaloval rovnou Windows 7,Visty to je takový nedodělaný paskvil a žrout všeho od Microsoftu,to bych si radši nechal ještě nějaký čas XP Profi.

tak to udělejte takto,když vám anglická verze maká,tak si stáhněte češtinu,a nainstalujte jako další jazyk,zde je link:

http://www.ovsem.net/…

Bronzový

Toto bude s největší pravděpodobností poškození na médiu ... Občas se to stává, žádné médium není 100 procentní.

U originálních disků by měla být možnost nechat si zaslat nový kus. Platí se poštovné (2x, starý disk chtějí samozřejmě zpět) a možná i nějaký malý poplatek za médium.

Nevím ale jak to chodí u OEMek.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.