Domi35003

Jak nainstalovat The Sims 4 na nový počítač, když už mám tuto hru na starém počítači ?

Ahoj, nainstalovala jsem hru The Sims 4 na svůj starý počítač, který se mi pokazil a nepůjde už znovu spustit. Hru The Sims 4 sem chtěla spustit na svém novém počítači, ale hlásilo mi to, že už je hra nainstalovaná na jiném počítači… Chtěla bych se zeptat, jestli se to někomu stalo a jestli víte, jak bych mohla hru nainstalovat. Předem děkuji :)

Odpovědi
anonym

zřejmě obstarat si pirátskou verzi. Protipirátské ochrany jsou tu od toho aby komplikovali život těm kteří si hru koupí legálně, zatímco piráti o takové ochraně ani neví …