Epson

Problem s HTC Wildfire

Ahojte,mam problem,mam htc wildfire, htcčko mi odesíla smsky ale na druhé straně nic nepřijde,v do­ručence mam přijato ale nic nepřišlo příjemci,volal jsem operatorovi a ten že je to na druhé straně problem,smsky jsme na obou stranach promazali a smsky přichazeli normalně ale dneska zase nepřišla smska druhé straně tak ja už nevím co stím,jestli si koupit novy jiny telefon nebo jak..

Odpovědi
DDarent

Vy mi chcete říct, že máte mobil a Androidem a posíláte sms za peníze??? Proč si nestáhnete aplikaci na odesílání sms přes internet zadarmo???

Free sms sender

Jelikož máme nejdražší operátory světa, za, ,krádež'' se to pokládat rozhodně nedá.

anonym

htw wildfire rozhodne nema problemy s posilanim ani prijimanim sms zkuste ji poslat na JINE CISLO pokud tam v pohode dojde je vice nez jiste ze problem je u prijemce.