Macák123

Problém s holkou

Mam ve třídě spolužačku už 2 roky. Jednou jsem s ní chodil ale to jsme se rozešli kvůli kravině… Teď mě to zase táhne k ní. Byl jsem s ní na školním výletě tam jsme první den spolu chodili za ruce objímali se. A den na to se ke mě začala chovat jako že nejsem nic. Začala mi nadávat, pomlouvat atd. Tak se teď ptám jak se mam zachovat. Moc mě to k ní táhne, ale ona se chová divně jeden den jsme skoro v páru a druhej den zase nic.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jednoduše je to namyšlená slepice, která si tě neváží a nejspíš jenom „experimentuje“. Jestli ji zvládneš ignorovat, bude ti to jen ku prospěchu, až za tebou zase přileze, odmítni ji, ať pozná, jaký to je. Buď bude žadonit, nebo si odfrkne, v tom případě za to nestála. A jestlipak to „táhnutí“ není spíš potřeba si sáhnout, zkoumat? Vím, že to člověku dokáže dost chybět, ale každý taky máme svoji cenu… a čest.